Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami nominowany jako HIT KOSMETYCZNY

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami nominowany jako HIT KOSMETYCZNY

- Kategoria Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że nasz produkt Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami marki FLOSLEK Pharma został nominowany do konkursu Hit Kosmetyczny 2018, organizowanego przez magazyn Dobre Rady. O tę nagrodę walczy w kategorii „Produkt apteczny”.

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

Lekki żel pod oczy wzbogacony algami morskimi to najnowszy kosmetyk z kultowej linii żeli ze świetlikiem. Polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry wokół oczu z oznakami zmęczenia, skłonnej do podpuchnięć, przesuszania oraz powstawania cieni. Połączenie ekstraktu ze świetlika lekarskiego z algami morskimi zapewnia uczucie ukojenia delikatnej skóry wokół oczu, rozjaśnia cienie, zmniejsza podpuchnięcia i podrażnienia. Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia, wygładza, sprawia, że przemęczona skóra wokół oczu staje się bardziej elastyczna oraz odpowiednio napięta.

Szczegóły konkursu

To już 12. edycja „Hitu Kosmetycznego”! W konkursie jurorem może być każdy. Oddając głos na jeden z wybranych produktów w danej kategorii, osoby głosujące dodają komentarz na temat swojego typu. To pozwoli poznać prawdziwe opinie na temat nominowanych kosmetyków. Spośród głosujących wybranych zostanie 200 osób, które zostaną nagrodzone m.in.: zestawami kosmetyków, wyjazdem do SPA, kompletem biżuterii i innymi upominkami.

Można głosować raz dziennie w jednej kategorii. Lista nominowanych w poszczególnych kategoriach znajduje się w magazynie Dobre Rady nr 4/2019 (obecnie w sprzedaży) oraz na stronie internetowej www.dobrerady.pl/glosuj.

Nie czekaj – zagłosuj!