Żele antybakteryjne

Żel antybakteryjny to niezastąpiony produkt, który ułatwia utrzymanie codziennej higieny dłoni w każdym miejscu, szczególnie bez dostępu do bieżącej wody oraz mydła. Kosmetyki do mycia rąk na bazie alkoholu skutecznie oczyszczają dłonie, natomiast zawarte w preparatach pantenol i alantoina pielęgnują ręce i zapobiegają przesuszeniu skóry.

Jak myć ręce żelem antybakteryjnym?

Każdego dnia jesteśmy narażeni na zarazki - przenoszone głównie na rękach, które mają bezpośredni kontakt z ustami, nosem i oczami. Najlepszym sposobem ograniczenia rozprzestrzeniania się zarazków i zapobiegania infekcjom jest regularne mycie rąk i prawidłowe stosowanie dobrej jakości kosmetyków do dezynfekcji rąk.

  1. Nakładaj żel na suche dłonie.
  2. Pocieraj ręce do momentu całkowitego wchłonięcia preparatu.
  3. Powtarzaj czynność systematycznie, szczególnie przed posiłkiem.
  4. Unikaj dotykania twarzy i staraj się ograniczać do minimum fizyczny kontakt z innymi osobami, gdy jesteś poza domem.
Jak często można stosować żel antybakteryjny?

Pielęgnacyjny żel antybakteryjny można stosować zawsze wtedy, gdy zachodzi taka konieczność. Szczególnie zaleca się oczyszczenie dłoni przed posiłkiem, po skorzystaniu z toalety, po kichnięciu lub kasłaniu, po kontakcie z powierzchniami w miejscach publicznych oraz kontakcie z innymi osobami.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Żel do rąk dezynfekujący - 47 ml - Floslek

Żel dezynfekujący o działaniu: bakteriobójczym, drożdżakobójczym, wirusobójczym. Przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania bez użycia wody. Do użytku publicznego i domowego. Sposób użycia: żel w ilości 3 ml rozprowadzić na suchych rękach. Wcierać przez 30 sekund. Czynność...