Odżywki i maski

Ciągłe prostowanie i kręcenie, częste szczotkowanie i mycie sprawiają, że włosy stają się matowe, suche i zniszczone. Niezbędne w codziennej pielęgnacji są odżywki do włosów i maski do włosów zawierające wysokie stężenie składników aktywnych, które nawilżają włosy od wewnątrz oraz wzmacniają ich zewnętrzną strukturę. Wypielęgnowane włosy są zdrowe, ich łuski zamknięte, co oznacza mniej puszenia oraz doskonały kolor i blask odbijającego się światła.

Co odróżnia odżywkę do włosów od maski do włosów?

Stosowanie odżywki do włosów po ich uprzednim umyciu szamponem jest naturalnym etapem codziennej pielęgnacji. Odżywkę należy  nakładać na wilgotne pasma (od połowy długości włosów po same końce), pozostawić na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać. Kremowa formuła odżywki ułatwia szybkie rozprowadzenie kosmetyku i natychmiastową poprawę wyglądu włosów.

Maski do włosów charakteryzują się bardziej bogatą formułą, która intensywnie odżywia i nawilża włosy. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy stosować maskę systematycznie, 2-3 razy w tygodniu, na całej długości włosów, od nasady po same końce.

Czy konieczne jest stosowanie zarówno odżywki, jak i maski do włosów?

Stosując zarówno odżywkę, jak i maskę do włosów, optymalnie zaspokajasz wszystkie aspekty pielęgnacji włosów, które w efekcie stają się miękkie i gładkie. Składniki aktywne zawarte w kosmetykach do pielęgnacji włosów wzmacniają ich strukturę oraz zapewniają  ochronę przed działaniem ciepła suszarki i lokówki, a także wpływem czynników atmosferycznych. Maski odżywiają i regenerują włosy, przywracając im naturalne piękno. Odżywki zapewniają niemal natychmiastowy miękki i zdrowy wygląd włosów.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

ELESTABion® W Wzmacniająca maska do włosów 200 ml -...

Bogata w składniki odżywcze maska zapewnia głębokie nawilżenie i witalność delikatnym oraz osłabionym włosom. Systematycznie stosowana chroni kosmyki przed wpływem niesprzyjających czynników środowiskowych. Poprawia ich kondycję, dzięki czemu wyglądają na bardziej lśniące i zdrowe, co przekłada...

ELESTABion® R Jedwab do włosów serum 30 ml - Floslek

Wielofunkcyjny kosmetyk do włosów, który dodaje blasku i jednocześnie odżywia oraz chroni. Odpowiedni do każdego rodzaju włosów, idealny do stosowania na końcówki, a także do wygładzenia fryzury po stylizacji. Posiada właściwości termoochronne, dzięki czemu zapobiega przesuszeniu włosów podczas...