Wcierki i toniki

Szampony, narzędzia i kosmetyki do stylizacji włosów, a także zmiany pogody mogą powodować przesuszenie włosów i skóry głowy. Dobre kondycjonujące kosmetyki o działaniu nawilżającym, np. wcierki do włosów oraz toniki i mgiełki chronią włosy przed wysuszeniem oraz wpływają na poprawę stanu skóry głowy.

Kto powinien stosować wcierki do pielęgnacji włosów?

Jeśli Twoje włosy są słabe, łamliwe, tracą gęstość, farbowane, zniszczone stylizacją i ze skłonnością do rozdwajania się końcówek, stosowanie wcierki może okazać się dla nich zbawienne. Kuracja działa korzystnie na skórę głowy oraz cebulki włosów.

Jak działa wcierka do włosów?

Dobra kondycja skóry głowy zdecydowanie wpływa na stan i piękny wygląd włosów. Czysta, zdrowa i ukojona  jest doskonałym podłożem do wzrostu mocnych, gęstych i lśniących kosmyków. Wcierka to produkt, który działa bezpośrednio na skórę głowy, która staje się ukojna, a mieszki włosowe doskonale odżywione i wzmocnione.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

ELESTABion® W Kuracja wcierka do włosów przeciw...

Silnie skoncentrowana kuracja wcierka przeznaczona jest do pielęgnacji włosów słabych, cienkich, tracących gęstość z tendencją do okresowego lub przewlekłego wypadania i przerzedzania się. Do wcierania w skórę głowy. Dla kobiet i mężczyzn. Wysoka zawartość składników aktywnych wpływa pozytywnie...

ELESTABion® W Wzmacniająca maska do włosów 200 ml -...

Bogata w składniki odżywcze maska zapewnia głębokie nawilżenie i witalność delikatnym oraz osłabionym włosom. Systematycznie stosowana chroni kosmyki przed wpływem niesprzyjających czynników środowiskowych. Poprawia ich kondycję, dzięki czemu wyglądają na bardziej lśniące i zdrowe, co przekłada...