Witaj w naszym świecie!

W ciągu 30 lat istnienia Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK w naszej firmie opracowaliśmy prawie 400 formulacji tworzących kilkadziesiąt specjalistycznych linii do pielęgnacji skóry, wykorzystaliśmy blisko 1500 różnych surowców kosmetycznych. Od 2011 roku naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z klientami Private Label, których mamy przyjemność i zaszczyt wspierać w procesie tworzenia ich własnych marek kosmetycznych.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi skrojone na miarę i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu.

Jakość

Przykładamy wielką wagę do wysokich standardów produkcji, bezpieczeństwa i jakości tworzonych przez nas wyrobów. Posiadamy certyfikat ISO 9001 : 2015 przyznany nam w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży preparatów kosmetycznych oraz certyfikat ISO 22716 : 2009 (GMP) świadczący o najwyższych standardach jakości produktów wytwarzanych w naszej firmie. W 2023 roku wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy normę medyczną ISO 13485:2016. Wszystkie te certyfikaty są corocznie odnawiane.

Własne laboratorium R&D

Na bieżąco śledzimy zmiany w trendach kosmetycznych i aktywnie poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych. Posiadamy własne laboratorium R&D (Badań i Rozwoju). Nowe receptury są efektem prac zespołu złożonego z wykwalifikowanych chemików, biotechnologów i farmaceutów, którzy czuwają nad jakością i bezpieczeństwem produktów. Naszym klientom Private Label służymy doświadczeniem w zakresie opracowania i badań produktów kosmetycznych.

Park maszynowy

Zakres usług oferowanych klientom Private Label obejmuje również produkcję na zlecenie oraz konfekcję produktów kosmetycznych. Dysponujemy nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynowym pozwalającym na elastyczne dostosowywanie się do wymagań naszych klientów i szybką realizację zamówień.

Serwis

Naszym klientom Private Label zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę pozwalającą na zrealizowanie projektu od pomysłu aż po wyrób gotowy. Doskonale orientujemy się w przepisach oraz regulacjach prawnych dotyczących prawa kosmetycznego, a naszym klientom oferujemy opiekę i doradztwo w tym zakresie.