Pozostałe - włosy

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Revive Lashes Aktywne serum do rzęs 3 ml - Floslek

Zaawansowana kuracja zapewniająca efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Serum zawiera innowacyjny kompleks składników - BIMALASH COMPLEX®  (Bimatoprost + Widelash™ + ekstrakt ze świetlika lekarskiego), który intensywnie stymuluje wzrost rzęs i brwi. wydłuża, zagęszcza, pogrubia, rzęsy stają...

Wspaniała, promienna cera, gładka i jędrna skóra na ciele, gęste, przyjemne w dotyku włosy nie są tylko kwestią dobrych genów. Tak naprawdę Twoje codzienne nawyki mają duży wpływ na to, w jakim stanie jest Twoje ciało i co widzisz w lustrze każdego dnia. Najważniejszymi aspektami kobiecej pielęgnacji są delikatność oraz regularność. Stwórz swoje rytuały pielęgnacyjne z FLOSLEK.

Czy tworzenie rytuałów pielęgnacyjnych ma sens?

Podstawą organizacji rytuałów jest chęć przeżycia chwili i doświadczanie bodźców zmysłami. W przypadku pielęgnacji, jest to skupienie na sobie samym, swoim ciele, rozpieszczanie go doskonałymi zapachami i formułami ulubionych kosmetyków. Rytuały pielęgnacyjne uczą uważności i pomagają przywrócić równowagę w życiu. Przed kolejną kąpielą zapal kilka świec, włącz ulubioną muzykę, skup się na chwili zadbaj o swoje ciało i wnętrze przynajmniej przez 30 min. Niech oczyszczanie twarzy nie kojarzy się jedynie ze zmyciem makijażu, a stanie się delikatnym masażem zwieńczonym aplikacją lekkiego, cudownie pachnącego kremu. Zmysłowa, kobieca, naturalna pielęgnacja, to sposób na relaks i doskonałą kondycję ciała oraz duszy.