Pozostałe - ciało

Bez względu na to jaki masz rodzaj skóry, ze pewnością jesteś zainteresowana/-y rozwiązaniami zorientowanymi na zdrowie, dobre samopoczucie i korzyści dla kondycji i wyglądu swojego ciała. Doskonale o tym wiemy i pragniemy wspierać Cię w trosce o siebie i Twoich najbliższych. Stwórz swój pielęgnacyjny niezbędnik z kosmetykami FLOSLEK.

Jak zapobiegać ukąszeniom owadów?

Owady, takie jak komary i meszki są szczególnie aktywne w godzinach porannych i wczesnym wieczorem. Ukąszenia komarów i meszek powodują małe czerwone guzki na skórze, które wywołują swędzenie skóry, pieczenie, a nawet ból. Chociaż ostre reakcje na ukąszenia owadów są rzadkie, warto mieć świadomość, że mogą prowadzić nawet do infekcji.

Najważniejsze wskazówki dotyczące zapobiegania ukąszeniom i użądleniom owadów:

  1. Staraj się zakrywać jak największą część ciała – wychodząc na spacery do lasu, parku lub nad rzekę zakładaj koszulę z długim rękawem oraz spodnie. Do spryskania odzieży możesz zastosować spray odstraszający owady.
  2. Unikaj stosowania intensywnych zapachów – słodkie zapachy przyciągają owady, dlatego wychodząc na zewnątrz lepiej zrezygnować ze stosowania, lakierów do włosów, pachnących balsamów oraz perfum.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Stop Pielęgnacyjny żel łagodzący po ukąszeniach...

Preparat do pielęgnacji i łagodzenia skóry po ukąszeniach owadów. Doskonale sprawdza się również stosowany na skórę wrażliwą. Działa kojąco i regenerująco. Szybko i skutecznie redukuje nieprzyjemne skutki wywołane przez insekty. Zawiera oczar wirginijski, rumianek, d-panthenol – składniki...

Cena 8,98 zł Cena podstawowa 10,56 zł
  • VEGE
  • -15%
  • -15%