Płyny do higieny intymnej

Utrzymanie higieny to coś więcej niż codzienna kąpiel, to również pielęgnacja stref ukrywanych pod bielizną. Ważne jest nie tylko osiągnięcie uczucia świeżości, ale także zapobieganie podrażnieniom. Ponieważ okolice intymne są najbardziej wrażliwą częścią naszego ciała, konieczne jest zachowanie delikatności oraz dobór specjalistycznych preparatów dedykowanych higienie intymnej.

Dlaczego warto stosować kosmetyki do higieny intymnej?

Okolice intymne mają pH inne niż skóra reszty ciała. Mycie zwykłymi mydłami i żelami pod prysznic może w rzeczywistości prowadzić do zaburzenia równowagi pH, przez co możesz być bardziej narażona na nieprzyjemne dolegliwości, takie jak: świąd, pieczenie czy ból. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK opracowało gamę produktów, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby zadbać o Twoje okolice intymne, pozostawiając uczucie czystości i komfortu.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Łagodny żel do higieny intymnej do skóry wrażliwej...

Bardzo łagodny żel polecany do codziennej pielęgnacji oraz higieny delikatnych i wrażliwych okolic intymnych. Zawiera ekstrakt z mydlnicy o właściwościach myjących oraz ekstrakt z nagietka o działaniu, uspokajającym i łagodzącym podrażnienia. Wzbogacony o prebiotyk, który odnawia naturalną florę...