MIST CREAM  z nagrodą SUPERPRODUKT Świata Kobiety 2021

MIST CREAM z nagrodą SUPERPRODUKT Świata Kobiety 2021

14 marca miesięcznik Świat Kobiety ogłosił wyniki plebiscytu SUPERPRODUKT Świata Kobiety 2021.

Jurorzy i czytelnicy docenili niezwykle lekkie kosmetyki MIST CREAM w sprayu – LK FLOSLEK zdobyło nagrodę w kategorii „Pielęgnacja twarzy – kosmetyki specjalistyczne”. 

Uzasadniając swój wybór Jurorzy napisali:

Wielkie brawa za wyznaczanie kosmetycznych trendów! Doceniamy wegańskie, ultralekkie jak mgiełki kosmetyki o składach inspirowanych naturą.

Kilka słów o wyjątkowej linii…

Kremy w  mgiełce MISTCREAM wypełnione składnikami nawilżającymi i kondycjonującymi skórę, to idealne kosmetyki dla osób, które cenią delikatną i skuteczną pielęgnację. Idealnie mleczna konsystencja doskonale rozprowadza się na skórze, a składniki aktywne zmiękczają i uelastyczniają  cerę. Sprawdzają się doskonale w roli kosmetyku nawilżającego do stosowania rano i wieczorem lub stanowić bazę do nałożenia bogatego kremu. Odpowiednie do stosowania bezpośrednio pod makijaż.

Poznaj linię ultralekkich kosmetyków MIST CREAM >>

  

 

Już po raz drugi emulsje MIST CREAM zostały docenione, nie tylko za przyjazne skórze, naturalne, roślinne formulacje, ale też ciekawą formę aplikacji. Przypominamy, że latem ub. roku znalazły się w gronie światowych COSMO TRENDS targów COSMOPROF w Bolonii.