No make-up selfie – powrót mody na czystą skórę bez grama makijażu

No make-up selfie – powrót mody na czystą skórę bez grama makijażu

- Kategoria Aktualności

Największy trend kosmetyczny przełomu 2021/2022 roku opiera się na „skinimalizmie”, czyli podkreślaniu naturalnej tekstury skóry oraz ograniczaniu stosowania produktów do makijażu. Moda na no make-up style zdominowała social media zyskując uznanie zarówno znanych gwiazd, jak i kobiet na całym świecie. Zastanawiasz się, jak uzyskać naturalny efekt świetlistej skóry bez makijażu? Delikatny glow to styl, w którym się odnajdujesz? Gotowa do wyjścia w 5 minut? Jeśli Twoja rutyna opiera się na minimum makijażu i maksimum pielęgnacji – linie #PolishBeauty by FLOSLEK idealnie wpasują się w Twoje preferencje!

Peelingi peelLOVE, żele nawilżające żeLOVE, mgiełki nawilżające mistLOVE

Kosmetyki, które gaszą pragnienie skóry w mgnieniu oka. Wygodne formuły, które możesz stosować tak jak lubisz i wtedy, gdy potrzebujesz. Sprawdzają się doskonale, gdy skóra:

  • jest sucha lub przesuszona, np. przez klimatyzację, warunki atmosferyczne,
  • jest spragniona a uwielbia być nasycona wilgocią,
  • kocha ekstrakty roślinne i składniki pochodzenia naturalnego 

Poznaj kolorowe kosmetyki linii LOVE>>

Emulsja do twarzy MISTcream

Unikalna pielęgnacja – delikatna jak mleczko skuteczna jak krem! Linia zawiera innowacyjne formuły kremów w spray’u. Lekkie emulsje sprawdzają się w pielęgnacji delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu osób w wieku 20+, 30+, 40+. Kosmetyki wegańskie, które w 98% zawierają składniki pochodzenia naturalnego!

 

Poznaj lekkie formuły emulsji w sprayu MISTcream >>

Linia stworzona w duchu PRO AGE – ADAPTOGEN zioła i adaptogeny

Adaptogeny to znane od wieków rośliny,  często uznawane przez różne kultury za „święte” z racji na ich zdrowotny wpływ na ludzkie ciało i umysł. Nadrzędną właściwością wszystkich adaptogenów jest niwelowanie skutków stresu oraz  pomoc organizmowi w adaptacji  do niesprzyjających warunków zewnętrznych. Linia ADAPTOGEN  zwiększa odporność skóry na stres, wzmacnia oraz przywraca witalność, wpływa na głębokie nawilżenie, odmłodzenie i ukojenie skóry twarzy, szyi i dekoltu.