Nagroda Love Cosmetics Awards 2019 dla BALANCE T-zone!

Nagroda Love Cosmetics Awards 2019 dla BALANCE T-zone!

- Kategoria Aktualności

23 maja w mokotowskim Forcie Szarotka odbyła się gala wręczenia nagród Laureatom pierwszej edycji konkursu #LoveCosmeticsAwards. Poznaliśmy zwycięzców w kilkudziesięciu kategoriach produktowych i biznesowych. Linia BALANCE T-zone zdobyła serca młodego pokolenia, triumfując w kategorii #Young Generation Choice.

Skóra mieszana to często spotykany typ cery u młodych ludzi – od nastolatków po trzydziestolatków plus. I nie jest ona łatwa w pielęgnacji, bo trzeba ograniczyć wydzielanie sebum w strefie T, a jednocześnie nie wolno przesuszyć przy tym innych partii twarzy. Kosmetyki BALANCE T-zone to potrafią. I mają jeszcze jedną zaletę – zmniejszają i rozjaśniają ślady po niedoskonałościach oraz idealnie zwężają pory. A Gommage Peeling z kwasami AHA okazał się hitem Jury! – czytamy w uzasadnieniu werdyktu.

Do konkursu zgłoszono ponad 700 produktów, rywalizacja była więc bardzo zacięta. W swojej kategorii kosmetyki do cery mieszanej FLOSLEK pokonały m.in. produkty takich marek jak: Bielenda, Farmona, Joanna, Dermaglin czy Fenty Beauty by Rihanna.

Ale to nie jedyna wyróżniona w tym konkursie linia kosmetyków FLOSLEK. W finałowej piątce w kategorii #Worldwide Inspirations znalazła się też nasza seria HAND CARE Bogactwo natury z 4 stron świata.

Love Cosmetics Awards 2019 to konkurs zbudowany na trzech wartościach: jakości, wiarygodności i niezależności. Zgłoszone produkty oceniało profesjonalne jury składające się z wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach – rynku, marki, nauki, jakości, social mediów i komunikacji. Zgodnie z hasłem Konkursu: #brand #emotions #quality, laureatem mógł zostać jedynie koncept kosmetyczny, który jest prawdziwą marką, budzi tylko pozytywne emocje i zapewnia konsumentom najwyższą jakość.