GREEN for skin w gronie światowych COSMO TRENDS!

GREEN for skin w gronie światowych COSMO TRENDS!

- Kategoria Aktualności

Kosmetyki z linii GREEN for skin znalazły się w gronie produktów wyróżnionych tytułem COSMO TRENDS podczas targów Cosmoprof Asia w Hongkongu w kategorii Nature's Potions - Natural heroes of health.

Cosmoprof Asia w Hongkongu to największe targi branży kosmetycznej w Azji. W tym roku, tak jak inne imprezy, odbyły się online. Podczas targów opublikowane zostały kluczowe trendy kosmetyczne w postaci raportu CosmoTrends. Został on opracowany we współpracy z renomowaną agencją światowych trendów kosmetycznych BEAUTYSTREAMS.

Jak powstał raport COSMO TRENDS?

Cosmoprof Asia zaprosiła wszystkich wystawców do zgłaszania najnowszych innowacji produktowych. BEAUTYSTREAMS przeanalizowało setki zgłoszeń online i zidentyfikowało najbardziej uderzające trendy wśród produktów. Tak powstał raport CosmoTrends, przedstawiający przekrojowe spojrzenie na aktualne, wyróżniające się trendy kosmetyczne na świecie. Prezentuje on 21 innowacyjnych produktów, wybranych spośród wystawców Cosmoprof Asia Digital Week 2020. Kosmetyki z linii GREEN for skin marki FLOSLEK Laboratorium zostały wyróżnione w kategorii Nature's Potions - Natural heroes of health – z uwagi na naturalny, wegański skład, a także zastosowane ekologiczne opakowania z wymiennymi wkładami, czyli refillami.

O linii GREEN for skin - czerpmy z zielonych warzyw ile się da. To potęga natury!

Ekstrakty z zielonych warzyw: selera, groszku zielonego, natki pietruszki i ogórka o nawilżającym i kondycjonującym działaniu to dar witalnych sił płynących z natury. Po raz kolejny Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK sięga po to, co najlepsze - składniki pochodzenia naturalnego, które pokocha każda kobieta. Zdrowe i sprawdzone. GREEN for skin to produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego, a wymienne wkłady REFILL to o 80% mniej plastiku i oszczędność! Wybierając GREEN for skin dbasz zarówno o swoją skórę, jak i nasza planetę!

W linii tej oferujemy:

  • Serum z natką 3 w 1,
  • Krem z selerem na dzień SPF 15 filtr mineralny,
  • Krem z groszkiem na noc,
  • Wodę tonizującą z ogórkiem.