Gommage Peeling BALANCE T-zone - jak wypadł w testach?

Gommage Peeling BALANCE T-zone - jak wypadł w testach?

- Kategoria Aktualności

Gommage Peeling BALANCE T-zone to jedna z najciekawszych premier kosmetycznych 2018 roku. Innowacyjna formuła - delikatna, a równocześnie niezwykle skuteczna w głębokim oczyszczaniu skóry i złuszczaniu (tzw. gumkowaniu) naskórka, podbiła serca tysięcy Polek. W ostatnim miesiącu preparat przeszedł kolejny test. Jak nasz nowatorski kosmetyk oceniły Ambasadorki magazynu Face&Look?

Opinie użytkowniczek

Gommage Peeling przetestowało 30 Pań: 20 z cerą mieszaną, 6 z cerą normalną i 4 z cerą suchą. W pierwszym tygodniu stosowały go codziennie, a następnie 2-3 razy w tygodniu. Jakie zmiany na swojej skórze zaobserwowały? Czy sięgną po Gommage Peeling ponownie? Poznajcie ich opinie!

kefhalak: Ideał. Łatwość w stosowaniu i natychmiastowe efekty to jest to, co wyróżnia ten peeling. Do tego to "gumkowanie", które sprawia, że delikatniej złuszczamy naskórek, jest wspaniałe. Już po pierwszym zastosowaniu zaskórniki znikają. Po tygodniu skóra jest świetlista, oczyszczona i gładka. Ten produkt zostanie ze mną na zawsze.

Agnieszka N.: Jestem zachwycona peelingiem! Zaskoczyła mnie żelowa konsystencja, podoba mi się formuła bezzapachowa, a działanie przeszło wszelkie oczekiwania! Naskórek rolował się z łatwością, wystarczyła niewielka ilość żelu, więc kosmetyk na pewno będzie wydajny. Twarz po użyciu jest zdecydowanie bardziej gładka i miękka w dotyku, mam też wrażenie, że pojaśniała. Nie pojawiło się uczucie ściągnięcia ani przesuszenia, peeling jest jednocześnie skuteczny i łagodny. Po dłuższym używaniu mój zachwyt tylko rośnie! Cera jest gładka, rozjaśniona, koloryt wyrównany, pory zdecydowanie mniej widoczne, zmniejszyło się również przetłuszczenie w sferze T.

basiamiecz: Peeling doskonale złuszcza martwy naskórek. Skóra roluje się i dopiero po 5 użyciu jest tego złuszczonego naskórka mniej. Skóra jest odświeżona, pory zmniejszone, cera gładziutka i pełna blasku. Skóra nie ma ani grama szorstkości. Ten peeling jest najlepszy i najskuteczniejszy ze wszystkich peelingów, jakie znam. Polecam.

jogav: Pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z peelingiem tego typu. Muszę przyznać, że to najlepszy peeling, jaki stosowałam! Skóra łuszczy się błyskawicznie od razu po nałożeniu, przy czym po peelingu w ogóle nie jest podrażniona i nie szczypie. Efekt to natychmiastowe wygładzenie i redukcja zaskórników. Po 4 tygodniach stosowania moja skóra stała się promienna i bez niedoskonałości.

Maria Anna G.: Po raz pierwszy miałam okazję testować tak rewelacyjny peeling. Jestem pod wrażeniem jak szybko usuwa zrogowaciały naskórek, szybko się roluje. Cera po aplikacji jest oczyszczona, matowa i wygładzona. Po dłuższym stosowaniu moja cera nabrała ładniejszego, zdrowszego kolorytu, strefa T nie wydziela już tyle sebum, cera jest rozświetlona .Muszę przyznać, że peeling zagości u mnie już na długo i raczej nie zamienię go na inny.

Tak opisały swoje odczucia Panie testujące Gommage. A jak wyniki testów prezentują się w liczbach?

Wyniki badań aplikacyjnych - efekty po 1 zastosowaniu Gommage Peeling BALANCE T-zone.

Wyniki badań aplikacyjnych - efekty po 4 tyg. zastosowania Gommage Peeling BALANCE T-zone.

Jeśli zachęciliśmy Was do zakupu tego wyjątkowego kosmetyku - zapraszamy do naszego sklepu online: kup Gommage Peeling BALANCE T-zone.