Godło Teraz Polska dla Stymulującego serum do rzęs Revive Lashes®

Godło Teraz Polska dla Stymulującego serum do rzęs Revive Lashes®

- Kategoria Aktualności

Stymulujące serum do rzęs Revive Lashes® to kolejny produkt Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK, który został nagrodzony Godłem Promocyjnym Teraz Polska. Do XXIX edycji Konkursu wpłynęło blisko 100 zgłoszeń, z których 55 zdobyło uznanie Branżowych Komisji Ekspertów i nominacje do Godła „Teraz Polska”. Następnie Kapituła Konkursu dokonała wyboru 23 laureatów, którym 3 czerwca, podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, wręczono statuetki.

Innowacyjne kosmetyki made in Poland

Biało-czerwone Godło dla Stymulującego serum do rzęs Revive Lashes® to dla Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK – polskiej, rodzinnej firmy z 25-letnią historią – powód do dumy. W tym roku znaleźliśmy się w gronie laureatów po raz drugi. Dla nas to szczególna nagroda i jednocześnie zobowiązanie, by nadal tworzyć produkty bezpieczne, skuteczne, innowacyjne, które zdobywają serca i uznanie w kraju i poza jego granicami. Na opakowaniach naszych kosmetyków z dumą informujemy: made in Poland. Dziś na świecie to synonim jakości. Wierzę, że jakością naszych wyrobów pracujemy na reputację nie tylko marki FLOSLEK, ale i kraju, a Godło „Teraz Polska”, nagroda o ogromnym prestiżu i międzynarodowym zasięgu, zdecydowanie to potwierdza – mówi Katarzyna Furmanek, założycielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK.

Laureaci Teraz Polska

W XXIX edycji konkursu godłem Teraz Polska uhonorowano 13 produktów, 7 usług oraz 3 innowacje. Marcin Gortat, Andrzej Pągowski i Krzysztof Zanussi nagrodzeni zostali w X edycji Konkursu „Wybitny Polak”. Natomiast w konkursie dla samorządów doceniono dwie gminy, a wyróżnienie honorowe trafiło do Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

zdjęcia: Kamil Broszko oraz dawa