FLOSLEK z nagrodą #LoveCosmeticsAwards 2022

FLOSLEK z nagrodą #LoveCosmeticsAwards 2022

- Kategoria Aktualności

Wczoraj odebraliśmy z rąk Lidia Lewandowska nagrodę #LoveCosmeticsAwards 2022 w kategorii #ShareGood. Jak podkreśliła właścicielka portalu #Wirtualnekosmetyki, pomysłodawczyni i organizatorka konkursu: to nagroda za dzielenie się dobrem tu i teraz, i na pokolenia.

"Czasy, w których żyjemy, wymagają od nas wszystkich szczególnego zaangażowania. Na rzecz planety. Na rzecz innych ludzi. Na rzecz wartości, które kreują lepsze dziś i jutro. Dzielenia się dobrem - w bardzo szerokim rozumieniu tego słowa".

Katarzyna Furmanek, współwłaścicielka i prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK została uhonorowana za działania dobroczynne, które od lat – choć raczej dyskretnie - prowadzi. Doceniono też wysiłki naszej firmy na rzecz ochrony środowiska i strategię #ekokrokifloslek, która pomaga nam podejmować decyzje biznesowe z myślą o obecnych i przyszłych pokoleniach. Jesteśmy świadomi, że nasze dzisiejsze wybory będą miały duży wpływ na to, w jakim świecie będą żyć nasze dzieci i wnuki. A - w tym kontekście - wyzwania środowiskowe są jednymi z najtrudniejszych, z jakimi przychodzi nam się mierzyć każdego dnia!

Dziękujemy za tę nagrodę i gratulujemy wszystkim Laureatom!

Statuetkę z dumą ustawiliśmy obok tych z poprzednich lat :-)

Nagrody LCA dla FLOSLEK