Doskonałość Roku 2020 magazynu Twój Styl dla scrubów #vege lip care!

Doskonałość Roku 2020 magazynu Twój Styl dla scrubów #vege lip care!

- Kategoria Aktualności

W czwartkowy wieczór podczas gali online poznaliśmy Laureatów konkursu Doskonałość Roku 2020 magazynu Twój Styl. Zwyciężyliśmy w kategorii „Kosmetyki polskie – pielęgnacja delikatnych partii twarzy”. Jury uznało, że cukrowe skruby do ust #vege lip care: jagodowy i limonkowy są doskonałe, pyszne, higieniczne i… uzależniające.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK jest równolatkiem nagrody Doskonałość Roku Twojego Stylu. Tworząc nasze kosmetyki już ponad 26 lat czerpiemy ze świata roślin i świata nauki. Dzisiaj w firmie mamy wielką radość. Nasze starania zostały docenione. Dziękujemy redakcji Twojego Stylu i Jurorkom za to, że dostrzegły i doceniły nasze produkty. Dziękujemy też wszystkim tym, którzy wybierają i stosują nasze produkty. Obiecujemy, że wciąż, na każdym polu będziemy dążyć do doskonałości – powiedziała Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK, odbierając nagrodę.

Doskonałość Roku to największy konkurs kosmetyczny w Polsce, organizowany od 26 lat. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju w tym roku gala rozdania nagród była transmitowana online za pośrednictwem mediów społecznościowych (na stronie „Twojego Stylu” na Facebooku) oraz serwisu twojstyl.pl. Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć jej na żywo, relacja jest dostępna tutaj: Zapis relacji wideo na Facebooku

O wyborze najlepszych kosmetyków damskich zdecydowało w tym roku siedem jurorek: aktorki Magdalena Cielecka, Joanna Kulig i Agnieszka Grochowska, wybitna wokalistka i kompozytorka jazzowa Urszula Dudziak, dermatolog dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, a także reprezentujące organizatora konkursu: wydawca magazynu Twój Styl Monika Krokiewicz oraz szefowa działu urody miesięcznika Ewa Sarnowicz.

DZIĘKUJEMY!