Korektor do twarzy

Korektor do twarzy to kosmetyczny cudotwórca – maskuje cienie pod oczami, zakrywa niedoskonałości, przebarwienia czy wypryski. Perfekcyjny makijaż nie może się bez niego obejść. Najlepszy korektor to taki, który łatwo się nakłada, a sam kosmetyk działa, choć go nie widać. Dlatego najczęściej wybierany korektor do makijażu ma formę sztyftu. Wygodnie się go nakłada na wybrane partie twarzy i można to zrobić również poza domem, gdy nie mamy dostępu do szeregu akcesoriów do wykonania makijażu. 

Korektor antybakteryjny – jak działa?

Korektor punktowy powinien maskować niedoskonałości, ale jeszcze bardziej polubimy ten, który działa też antybakteryjnie. Tak jak korektor Floslek Anti-Acne. Dzięki zawartości cynku i kwasu salicylowego zmniejsza ilość niedoskonałości i hamuje powstawanie nowych.

Jak dobrać kolor korektora antybakteryjnego?

W doborze koloru powinniśmy się sugerować odcieniem cery oraz tym, czy korektor ma maskować czy rozświetlać? Gdy chcemy rozjaśnić cienie pod oczami sięgnijmy po kosmetyk o ton jaśniejszy od podkładu. Z kolei wypryski powinniśmy maskować korektorem w tym samym odcieniu co podkład. 

Brak produktów w tej kategorii!
Aktualnie nie posiadamy w sprzedaży produktów w tej kategorii, zapraszamy wkrótce!