Płyn micelarny do twarzy

Płyn micelarny to najczęściej wybierany przez panie kosmetyk do demakijażu i oczyszczania twarzy. Ze względu na delikatne działanie, polecany jest do skóry wrażliwej i problematycznej. Jest praktyczny w użyciu, bo nie musimy mieć dostępu do wody, by umyć twarz. Wystarczy nanieść kilka kropli na wacik i pocierać nim skórę. Ten proces powtarzamy do chwili, gdy na wacikach nie będzie już resztek makijażu. Wtedy mamy pewność, że dokładnie oczyściliśmy twarz i jest ona gotowa do dalszej pielęgnacji.

Płyn micelarny – co to jest?

Płyn micelarny zastępuje mleczko i płyn do demakijażu. Zawiera specjalne cząsteczki, tzw. micele, które przyciągają zanieczyszczenia i resztki makijażu. Jest bardzo skuteczny w działaniu – nie tylko usuwa makijaż, ale tez nawilża skórę i zmniejsza podrażnienia.

Co wybrać - płyn micelarny czy tonik?

Prawidłowa pielęgnacja powinna obejmować zarówno oczyszczanie, jak i tonizowanie skóry. Nie da się tego osiągnąć tylko jednym produktem. Zawsze po oczyszczeniu skóry płynem micelarnym powinniśmy zastosować tonik lub spryskać twarz tonizującą mgiełką. 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

SENSITIVE Płyn micelarny do skóry wrażliwej...

Płyn micelarny skutecznie i łagodnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, makijaż oraz martwy, zrogowaciały naskórek z wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry twarzy, szyi i dekoltu. Płyn przeznaczony jest do oczyszczania i pielęgnacji każdego rodzaju skóry z wrodzoną lub nabytą nadwrażliwością. Po...

ARNICA® Płyn miceralny do demakijażu skóry...

Płyn micelarny z ekstraktem z arniki przeznaczony do oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu z zanieczyszczeń oraz makijażu, doskonale usuwa także zrogowaciały naskórek. Zastępuje mleczko i tonik, nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie wymaga spłukiwania wodą. Polecany do wszystkich typów...