Antyperspirant w kulce

Antyperspiranty to świetne rozwiązanie na utrzymanie świeżości nawet w trakcie intensywnego dnia. Jeśli kiedykolwiek musiałeś/aś zmieniać koszulę w środku dnia z powodu nadmiernego pocenia się, rozwiązaniem Twojego problemu może być zastosowanie antyperspirantu w kulce. Jeśli jesteś w ruchu przez cały dzień, antyperspirant to dyskretny i wygodny sposób na zachowanie świeżości i suchości przez 24-48 godzin. W celu utrzymania wysokiej skuteczności działania antyperspirantu należy zaaplikować kosmetyk rano na oczyszczoną skórę pod pachami.

Jak zwiększyć skuteczność antyperspirantu?

1. Dbaj o dostateczną higienę, po prysznicu dokładnie osuszaj skórę.

2. Myj skórę łagodnym żelem o naturalnym pH.

3. Regularnie wykonuj depilację skóry pod pachami.

4. Antyperspirant aplikuj na suchą skórę.

5. Pozostaw antyperspirant do całkowitego wyschnięcia przed założeniem jakiejkolwiek odzieży.

6. Ubieraj przewiwną odzież wykonaną z naturalnych materriałów.

Jak stosować antyperspirant?

Antyperspirant tymczasowo blokuje wytwarzanie potu, zapewniając suchość oraz ograniczając nieprzyjemny zapach! Dowiedz się, jak stosować antyperspirant, aby był najbardziej skuteczny w walce z potem i nieprzyjemnym zapachem. Antyperspirant należy nanieść na czystą i suchą skórę, najlepiej tuż po prysznicu. Warto odczekać kilka minut przed założeniem ubrania, aby kosmetyk wchłonął się w skórę.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

FLOSMEN® Antyperspirant deo roll-on 50 ml - Floslek

Antyperspirant dla mężczyzn bez alkoholu: zmniejsza wydzielanie potu i likwiduje przykry zapach, zapewnia 12-godzinną świeżość, nie powoduje podrażnień skóry, nie zawiera barwników, konserwantów i alkoholu, nie pozostawia śladów na odzieży. Produkt wegański. Przebadany dermatologicznie.

  • -20%