Krem przeciwsłoneczny

Kremy przeciwsłoneczne powinniśmy stosować zarówno latem, jak i zimą, by chronić skórę przed poparzeniami słonecznymi i szybszym starzeniem się. Odpowiednią ochronę zapewnia krem przeciwsłoneczny spf 50 – bez bardzo wysokiego filtra nawet najlepsze kremy przeciwsłoneczne nie uchronią nas przed uszkodzeniem skóry, przebarwieniami i zmarszczkami. Taką samą wartość SPF powinien też mieć krem przeciwsłoneczny dla dzieci - ich skóra jest przecież bardzo delikatna i powinna być szczególnie chroniona. 

Czy krem przeciwsłoneczny do twarzy trzeba stosować cały rok?

Jeśli chcemy jak najdłużej zachować młody wygląd i zdrową skórę, to krem przeciwsłoneczny 50 powinniśmy aplikować codziennie. Dlatego kremy przeciwsłoneczne Floslek wzbogaciliśmy o składniki pielęgnujące, nawilżające i przeciwzmarszczkowe.

Kiedy nakładać krem przeciwsłoneczny?

Krem z filtrem przeciwsłonecznym należy nałożyć na skórę przynajmniej 30 minut przed wyjściem z domu. To czas potrzebny, by krem przeciwsłoneczny się wchłonął. Przebywając na świeżym powietrzu, powinniśmy smarować ciało co 2 godziny i po każdym wyjściu z wody.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

SUN CARE Derma Ochronny stick SPF 50+ 16 g - Floslek

Wodoodporny sztyft przeciwsłoneczny opracowany z myślą o punktowej ochronie miejsc wrażliwych oraz stref szczególnie narażonych na działanie słońca. Polecany również do pielęgnacji tatuaży. Sztyft ochronny zabezpiecza wrażliwy na słońce naskórek przed poparzeniem, chroni przed wczesnym starzeniem...

Cena 48,77 zł
  • Nowy