Krem przeciwsłoneczny

Kremy przeciwsłoneczne powinniśmy stosować zarówno latem, jak i zimą, by chronić skórę przed poparzeniami słonecznymi i szybszym starzeniem się. Odpowiednią ochronę zapewnia krem przeciwsłoneczny spf 50 – bez bardzo wysokiego filtra nawet najlepsze kremy przeciwsłoneczne nie uchronią nas przed uszkodzeniem skóry, przebarwieniami i zmarszczkami. Taką samą wartość SPF powinien też mieć krem przeciwsłoneczny dla dzieci - ich skóra jest przecież bardzo delikatna i powinna być szczególnie chroniona. 

Czy krem przeciwsłoneczny do twarzy trzeba stosować cały rok?

Jeśli chcemy jak najdłużej zachować młody wygląd i zdrową skórę, to krem przeciwsłoneczny 50 powinniśmy aplikować codziennie. Dlatego kremy przeciwsłoneczne Floslek wzbogaciliśmy o składniki pielęgnujące, nawilżające i przeciwzmarszczkowe.

Kiedy nakładać krem przeciwsłoneczny?

Krem z filtrem przeciwsłonecznym należy nałożyć na skórę przynajmniej 30 minut przed wyjściem z domu. To czas potrzebny, by krem przeciwsłoneczny się wchłonął. Przebywając na świeżym powietrzu, powinniśmy smarować ciało co 2 godziny i po każdym wyjściu z wody.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

SUN CARE Derma Ochronny stick SPF 50+ 16 g - Floslek

Wodoodporny sztyft przeciwsłoneczny opracowany z myślą o punktowej ochronie miejsc wrażliwych oraz stref szczególnie narażonych na działanie słońca. Polecany również do pielęgnacji tatuaży. Sztyft ochronny zabezpiecza wrażliwy na słońce naskórek przed poparzeniem, chroni przed wczesnym starzeniem...

  • Nowy