Maseczka wzmacniająca do twarzy

Brak produktów w tej kategorii!
Aktualnie nie posiadamy w sprzedaży produktów w tej kategorii, zapraszamy wkrótce!

Maseczka wzmacniająca to kosmetyk do zadań specjalnych. Powinny po nią sięgnąć przede wszystkim osoby, które zmagają się pękającymi naczynkami, mają skórę skłonną do podrażnień i zaczerwienień. Maska wzmacniająca do twarzy zawiera silnie skoncentrowane składniki, które poprawiają stan cery naczynkowej, m.in.: ekstrakt z kasztanowca, z arniki czy witaminę C. Dzięki stosowaniu maseczki na twarz zapewnisz skórze wrażliwej, suchej i zwiotczałej maksimum odżywienia, nawilżenia i regeneracji. 

Jak wzmocnić cerę naczynkową?

Cera naczynkowa wymaga pielęgnacji kosmetykami bogatymi w roślinne składniki o właściwościach wzmacniających ściany naczyń krwionośnych. Ważne jest również regularne dostarczanie skórze składników nawilżających i odżywczych, które wzmocnią jej barierę ochronną.

Co na pękające naczynka?

Najlepiej sprawdzą się maseczki na twarz z kasztanowcem, arniką i troxerutyną – nałożone wieczorem zapewnią kompleksową pielęgnację cery skłonnej do powstawania pajączków – wzmocnią naczynka, zmniejszą widoczność zaczerwienień. Poprawią też nawilżenie i elastyczność skóry.