Serum do rzęs

Serum do rzęs i brwi Floslek to sprawdzona odżywka do rzęs, dzięki której będą bardziej gęste i dłuższe. To kosmetyk wegański, którego naturalne, roślinne składniki wydłużają i wzmacniają rzęsy. Co tak działa na rzęsy? Za spektakularne efekty odpowiada Bimatoprost, który stymuluje delikatne włoski do wzrostu i poprawia ich kondycję. To sprawdzony składnik używany w kroplach do oczu, a zatem dobrze przebadany i w odpowiednich dawkach bezpieczny. Z serum do rzęs i brwi Revive Lashes Floslek efekty kuracji Cię mile zaskoczą!

Serum do rzęs - kiedy efekty?

W pielęgnacji rzęs ważna jest systematyczność. Najlepsze efekty Serum do rzęs i brwi przyniesie po 3 miesiącach codziennego stosowania. Aplikuj odżywkę zawsze wieczorem, przed snem, a pierwsze oznaki poprawy gęstości i grubości rzęs zauważysz po 3 tygodniach kuracji. 

Czy odżywka do rzęs jest bezpieczna?

Wszystkie kosmetyki Floslek dostępne w sprzedaży zostały przebadane dermatologicznie, a te stosowane na skórę okolic oczu również okulistycznie. Zawierają bezpieczne dawki substancji aktywnych, dlatego nie powinniśmy się obawiać ich stosowania.

Brak produktów w tej kategorii!
Aktualnie nie posiadamy w sprzedaży produktów w tej kategorii, zapraszamy wkrótce!