Opaska do włosów

Brak produktów w tej kategorii!
Aktualnie nie posiadamy w sprzedaży produktów w tej kategorii, zapraszamy wkrótce!

Welurowa opaska kosmetyczna osłania oraz podtrzymuje włosy z dala od twarzy podczas nakładania i zmywania kosmetyków, a także w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w domowym zaciszu. Zapięcie na rzep ułatwia zakładanie i zdejmowanie opaski, umożliwia regulację oraz idealne dopasowanie do obwodu głowy. Opaska do włosów z materiału to uroczy dodatek do Twojego kosmetycznego niezbędnika, a przy tym praktyczny produkt, który uprzyjemnia codzienną rutynę pielęgnacyjną. 

FLOSLEK radzi - stwórz rytuał SPA w swoim domu

Kobieca pielęgnacja, to nie tylko dbałość o codzienne nawilżanie skóry, maska regenerująca zaaplikowana wieczorem czy pamiętanie o tym, aby krem pod oczy stosować każdego dnia, a nie tylko po nieprzespanej nocy. Kobieca pielęgnacja, to codzienny rytuał piękna, poranny sposób na dobre samopoczucie i chwila wytchnienia po ciężkim dniu.

Jaka opaska na włosy do makijażu jest najlepsza?

Opaska do włosów kosmetyczna osłania oraz odsuwa włosy od twarzy w trakcie wykonywania makijażu. Szeroka opaska do włosów z zapięciem na rzep to wygodny dodatek, który ułatwia codzienną pielęgnację oraz wykonywanie make-upu.