MIST CREAM w gronie COSMO TRENDS 2021

MIST CREAM w gronie COSMO TRENDS 2021

Kremy w mgiełce MIST CREAM znalazły się w gronie produktów wyróżnionych tytułem COSMO TRENDS podczas targów online WeCosmoprof International 2021 w kategorii My Body, My Temple – Unique skin care. Jesteśmy jedyną polską firmą w tym zestawieniu!

Cosmoprof to największe targi branży kosmetycznej. W tym roku, tak jak inne imprezy, odbywają się online. Podczas targów opublikowane zostały kluczowe trendy kosmetyczne w postaci raportu CosmoTrends. Został on opracowany we współpracy z renomowaną agencją światowych trendów kosmetycznych BEAUTYSTREAMS.

Wszystkich wystawców zaproszono do zgłaszania najnowszych innowacji produktowych. BEAUTYSTREAMS przeanalizowało setki zgłoszeń online i zidentyfikowało najbardziej uderzające trendy wśród produktów. Tak powstał raport CosmoTrends, przedstawiający przekrojowe spojrzenie na aktualne, wyróżniające się trendy kosmetyczne na świecie. Prezentuje on 26 innowacyjnych produktów, wybranych spośród wystawców WeCosmoprof International 2021. Kosmetyki MIST CREAM marki FLOSLEK Laboratorium zostały wyróżnione za ultralekką formułę idealną na lato, wygodną, higieniczną aplikację oraz naturalny, wegański skład.

W ubiegłorocznej, jesiennej edycji w analogicznym zestawieniu znalazły się kosmetyki GREEN for skin. Wyróżnione zostały w kategorii Nature's Potions - Natural heroes of health za naturalny, wegański skład, a także zastosowane ekologiczne opakowania z wymiennymi wkładami, czyli refillami.