Maseczki ochronne jednorazowe

Brak produktów w tej kategorii!
Aktualnie nie posiadamy w sprzedaży produktów w tej kategorii, zapraszamy wkrótce!

Jednorazowe higieniczne maseczki ochronne na twarz tworzą ochronę przed rozprzestrzenianiem się zarazków w powietrzu. Jedno opakowanie zawiera 10szt. jednorazowych maseczek ochronnych, które sprawdzają się w przestrzeni publicznej – przy obowiązki zasłania ust oraz nosa. Każda maseczka ochronna jednorazowa posiada elastyczne zauszniki wykonane z miękkiego, elastycznego materiału, który nie wywołuje dyskomfortu w kontakcie ze skórą za uszami.

Jak zakładać i zdejmować maseczkę ochronną?

Uczyń zakładanie maseczki ochronnej naturalną czynnością przed spotkaniem z innymi ludźmi. Właściwe zakładanie, przechowywanie, zdejmowanie oraz utylizacja masek jednorazowych jest niezbędne do uzyskania odpowiedniego poziomu ochrony.

Umyj ręce przed nałożeniem maski, a także po jej zdjęciu oraz po dotknięciu w dowolnym momencie.

Upewnij się, że zakrywa zarówno nos, usta, jak i podbródek. 

Kiedy zdejmujesz maskę jednorazową, powinien wyrzucić ją do kosza na śmieci.

Maski chirurgiczne

Maski chirurgiczne to jednorazowe, łatwe do dopasowania maski na twarz, które zakrywają nos, usta i podbródek. Zwykle są używane do ochrony przed rozprzestrzenianiem wydzielin z dróg oddechowych. Maski chirurgiczne mogą różnić się wyglądem, jednak najczęściej składają się z płaskiej, prostokątnej tkaniny z zakładkami. Górna część maski zawiera metalowy pasek, który można uformować na nosie. Najczęściej wyposażone są w dwa zauszniki lub sznurki do zawiązania z tyłu głowy.