Olejek do opalania

Brak produktów w tej kategorii!
Aktualnie nie posiadamy w sprzedaży produktów w tej kategorii, zapraszamy wkrótce!

Olejek do opalania z filtrem UV powinien być podstawą naszą letniego niezbędnika. Jego stosowanie jest szczególnie istotne w trakcie długiej ekspozycji na działanie promieni UV, ponieważ zapobiega przesuszeniu naskórka oraz niechcianym poparzeniom słonecznym. Szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości na skórze. Wygodny dyfuzor ułatwia równomierne rozpylenie odpowiedniej ilości produktu na ciele, a także na włosach. Polecamy go do każdego rodzaju skóry.

Jak stosować kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej?

Zasada dotycząca stosowania kremów przeciwsłonecznych brzmi: krem z filtrem UV noś na twarzy i odkrytych partiach ciała przez cały dzień, nawet w przypadku, gdy większość czasu spędzasz w zamkniętych pomieszczeniach. W miesiącach letnich nie można lekceważyć znaczenia ochrony przeciwsłonecznej. Ładna pogoda sprzyja spędzaniu większej ilości czasu na świeżym powietrzu i odsłanianiu ciała, w wyniku czego skóra staje się bardziej wrażliwa na działanie słońca. Bez względu na porę roku, zapewnij sobie i swojej rodzinie odpowienie kosmetyki przeciwsłoneczne od FLOSLEK.

Jak działają filtry przeciwsłoneczne?

Filtry przeciwsłoneczne służą do ochrony skóry przed szkodliwym działaniem słońca. Pomagają zapobiegać oparzeniom słonecznym i przedwczesnemu starzeniu się (m.in. zmarszczki, utrata jędrności, przesuszenie). Aktywne składniki filtrów przeciwsłonecznych działają albo poprzez pochłanianie promieni słonecznych, uniemożliwiając im dotarcie do głębszych warstw skóry lub odbijając promienie słoneczne. Istnieją różne rodzaje kosmetyków przeciwsłonecznych, np. krem, balsam, żel, sztyft, spray, balsam do ust.