Kosmetyki na wypadające włosy

Jeśli zależy Ci na gęstych, lśniących włosach, zadbaj o ich prawidłową pielęgnację. Specjalistyczne dermokosmetyki FLOSLEK na wzmocnienie włosów. Kosmetyki na wypadnie włosów Floslek dzięki zaawansowanym formułom wzmacniają, odżywiają i regenerują włókna włosów. Zregenerowane i wzmocnione cebulki oraz wypielęgnowana skóra głowy wpływają na ograniczenie wypadania włosów.

Jak pielęgnować włosy?

1. Regularnie myj włosy - odpowiednia higiena ogranicza gromadzenie się brudu oraz  nadmiaru sebum na włosach i skórze głowy.

2. Dostosuj rodzaj szamponu - wybierając produkty do pielęnacji kieruj się stanem włosów oraz skóry głowy.

3. Stosuj odżywki - chronią włosy przed działaniem czynników zewnętrznych, a także stylizacją na gorąco.

4. Nie używaj suszarki - nadmiera temperatura może uszkodzić skórę głowy oraz przesuszyć włosy.

5. Aplikuj wcierki - ich apllikacja połączona z masażem, przywraca nawilżenie, nabłyszcza i odżywia włosy.

6. Regularnie przycinaj włosy - aby pozbyć się rozdwojonych końcówek i poprawić wygląd fryzury.

Jakie są oznaki łysienia?

Jednym z kluczowych elementów powstrzymywania wypadania włosów jest jak najwcześniejsze zauważenie oznak łysienia i jak najszybsze podjęcie działań. Oto kilka niepokojących sygnałów:

1. Zauważalna zmiana linii włosów - łysienie często zaczyna się na linii włosów, która z czasem staje się coraz bardziej "cofnięta".

2. Przerzedzenia włosów - zmniejszenie ilości włosów na całej  powierzchni głowy lub okreslonym jej obszarze, np. w okolicy czupka głowy - tzw. "korony".

3. Nadmierna utrata włosów po kąpieli lub szczotkowaniu - jesli codziennie przez dłuższy czas spostrzegasz że Twoje włosy wypadają oraz zauważasz rano coraz więcej włosów na poduszce - jest to niepokojący synał.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

ELESTABion® W Wzmacniająca maska do włosów 200 ml -...

Bogata w składniki odżywcze maska zapewnia głębokie nawilżenie i witalność delikatnym oraz osłabionym włosom. Systematycznie stosowana chroni kosmyki przed wpływem niesprzyjających czynników środowiskowych. Poprawia ich kondycję, dzięki czemu wyglądają na bardziej lśniące i zdrowe, co przekłada...

Cena 22,68 zł Cena podstawowa 25,20 zł
  • -10%
  • -10%