Balsam po goleniu dla mężczyzn

Brak produktów w tej kategorii!
Aktualnie nie posiadamy w sprzedaży produktów w tej kategorii, zapraszamy wkrótce!

Właściwa pielęgnacja cery powinna być codziennym priorytetem mężczyzn.  Dobra pielęgnacja męskiej skóry to coś więcej niż mycie twarzy lub golenie zarostu. Stosowanie kremów nawilżających for men oraz balsamów po goleniu to podstawa, która ma na celu utrzymanie skóry w najlepszej kondycji. Balsam po goleniu to lekki kosmetyk, który skutecznie koi skórę po goleniu, nawilża, a dzięki zawartości substancji antyseptycznej zapobiega infekcjom.

Czym różni się balsam po goleniu od zwykłego balsamu?

Chociaż balsamy i środki nawilżające często wykazują zbliżone właściwości, powody ich stosowania różnią się zasadniczo. Kremy nawilżające dla mężczyzn mają na celu nawilżenie i zmiękczenie skóry, aby utrzymać ją w jak najlepszej kondycji przez długi czas. Balsamy po goleniu mają koić i łagodzić skórę w krótkim czasie. Oznacza to, że składniki zawarte w kosmetykach po goleniu ukierunkowane są na zapewnienie natychmiastowej ulgi.

Czym różni się balsam po goleniu od wody po goleniu?

Balsam po goleniu różni się od wody po goleniu tym, że zazwyczaj nie zawiera alkoholu, który po nałożeniu może podrażniać lub szczypać. Balsam po goleniu nawilża, odświeża skórę po zakończeniu golenia, a także przywraca jej elastyczność oraz zapewnia ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych.