Krem wybielający do twarzy

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Floslek WHITE & BEAUTY Krem wybielający przebarwienia
13

WHITE & BEAUTY® Krem wybielający przebarwienia 50 ml...

Skoncentrowana formuła kompleksu wybielającego połączona z nawilżającym masłem shea oraz olejem z moreli idealnie sprawdza się w przypadku wyrównywania kolorytu skóry oraz zapobiegania przebarwieniom. Lekka konsystencja doskonale się rozprowadza i błyskawicznie wnika w głąb naskórka. Krem...

WHITE & BEAUTY® Krem punktowy wybielający...

Krem przeznaczony jest do redukcji nierównomiernego zabarwienia skóry, brunatnych plam, piegów (szczególnie na twarzy, dekolcie, plecach i dłoniach). Może być stosowany pod makijaż. wyrównuje niejednolite zabarwienie skóry, rozjaśnia skórę, zmniejsza intensywność plam oraz ilość przebarwień,...

Przebarwienia pojawiają się na skórze, gdy organizm produkuje za dużo melaniny, czyli brązowego barwnika. Powodem tego mogą być zmiany hormonalne, zażywane leki, skłonności genetyczne, a nawet promieniowanie słoneczne. Część przebarwień znika sama, np. te, które pojawiają się w ciąży. Ale nie wszystkie. Ratunkiem w takich sytuacjach jest stosowanie odpowiednich kosmetyków. Dobry krem na przebarwienia działa złuszczająco, pomaga wyrównać koloryt skóry, a krem wybielający rozjaśnia przebarwienia. 

Jak zapobiegać przebarwieniom?

Kluczowa jest ochrona skóry kosmetykami z wysokim filtrem SPF – wtedy krem do twarzy z przebarwieniami nie będzie nam potrzebny. Zadbać o to powinny osoby o jasnej karnacji, kobiety w ciąży i osoby starsze, u których ryzyko pojawienia się przebarwień jest największe. 

Jaki krem wybielający przebarwienia będzie skuteczny?

Oczekujemy, że krem do twarzy na przebarwienia będzie redukować brunatne plamy i piegi. Wybierając kremy wybielające szukajmy takiego, który w składzie ma skoncentrowany kompleks wybielający oraz składniki nawilżające i filtry UV.