Serum do paznokci

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

REVIVE NAILS Odbudowujące serum do paznokci i...

Serum odbudowujące do paznokci i skórek REVIVE NAILS przeznaczone jest do pielęgnacji i regeneracji cienkich, osłabionych i zniszczonych paznokci, skłonnych do pękania, łamania i rozdwajania się. Polecane również jako kuracja po manicure hybrydowym. pielęgnuje paznokcie i skórki, nawilża je i...

Serum do paznokci i skórek REVIVE NAILS o działaniu odbudowującym polecane do pielęgnacji i regeneracji, osłabionych i łamliwych paznokci, skłonnych do pękania i rozdwajania się. Doskonale sprawdzają się również jako kuracja po manicure hybrydowym. Świetnie uzupełnia podstawowy manicure.

Jak poprawić stan paznokci po hybrydzie?

Serum regenerujące Revive Nails wpływa korzystnie na płytkę paznokcia, która staje się zauważalnie twardsza, wzmocniona i grubsza, a także bardziej odporna na uszkodzenia. Systematycznie stosowane wygładza płytkę paznokcia oraz redukuje ubytki, a także przeciwdziała przebarwieniom i wyrównuje koloryt płytki.

Jak stosować serum do paznokci?

Serum do paznokci należy aplikować na oczyszczoną płytkę paznokcia, na której nie znajduje się żaden inny produkt. Odżywkę należy rozprowadzić równomiernie pędzelkiem przytwierdzonym do tubki. Produkt należy pozostawić na paznokciach do wyschnięcia. Aplikację można powtarzać w przypadku potrzeby lub nawet codziennie.