Dezodorant do stóp

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

BALERINA Chłodzący dezodorant do stóp antybakteryjny...

Spray do stóp do codziennego stosowania, o działaniu chłodzącym i antybakteryjnym. Zmniejsza nadmierną potliwość stóp, przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, odświeża i chłodzi naskórek. Ma doskonały skład, który pielęgnuje nawet bardzo wrażliwą skórę - zawiera 93% składników...

Odpowiednia domowa pielęgnacja stóp nie tylko poprawi kondycję skóry, ale także pozytywnie wpływa na komfort poruszania się, zdrowie i samopoczucie. Stosowanie dezodorantu do stóp wpływa na zmniejszenie potliwości oraz przywrócenie świeżości skóry. Spray do stóp zmniejsza nadmierne pocenie, pielęgnuje oraz działa antybakteryjnie. Dezodorant do stóp błyskawicznie przywraca komfort skóry oraz z łatwością niweluje problem nieprzyjemnego zapachu.

Jak zmniejszyć pocenie stóp?
  1. myj stopy min. 2 razy dziennie oraz, jeśli to możliwe, przed każdą zmianą butów;
  2. dobrze osusz stopy po zmoczeniu, zwłaszcza między palcami;
  3. staraj się nie nosić tej samej pary butów 2 dni z rzędu, aby schły i wietrzyły się przez min. 24 godziny 
  4. zmieniaj skarpetki (najlepiej wełniane) przynajmniej dwa razy dziennie
  5. wykonuj pedicure - utrzymuj krótkie i czyste paznokcie u stóp, usuwaj twardą skórę pilnikiem do stóp
  6. regularnie stosuj kosmetyki do stóp, w tym dezodoranty przeciw nadmiernej potliwości

Kilka dobrych nawyków w pielęgnacji stóp:
  1. Sprawdzaj swoje stopy - staraj się systematycznie oglądać stopy - szczególną uwage zwracaj na podeszwy, pięty i obszar między palcami. W ten sposób dostrzeżesz wszelkie zmiany i dostosujesz swoją pielęgnację do potrzeb skóry. 
  2. Myj stopy łagodnymi preparatami w ciepłej wodzie. Gorąca woda i mydła mogą wpływać wysuszająco na skórę.
  3. Dokładnie osuszaj stopy - infekcje rozwijają się zwykle w wilgotnych miejscach, więc upewnij się, że dokładnie osuszasz obszar między palcami.
  4. Stosuj specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji stóp - odpowiednie nawilżanie, ochrona przed nadmierną potliwością, pielęgnacja o pięty oraz zapobieganie odciskom, to podstawowy zasady, które pozwolą utrzymać zdrowe i piękne stopy.