Szampon przeciwłupieżowy

Dermatologiczny szampon przeciwłupieżowy dedykowany do mycia oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy z objawami łupieżu suchego, pstrego oraz ze skłonnością do nadmiernego łuszczenia owłosionej skóry głowy. Specjalistyczny szampon nie podrażnia skóry głowy. Doskonale się pieni i spłukuje oraz pozostawia efekt oczyszczonej skóry. W efekcie systematycznego stosowania włosy stają się idealnie oczyszczone i wypielęgnowane, a skóra głowy bez łupieżu oraz wrażenia nadmiernego złuszczania naskórka.

Jaka jest różnica pomiędzy łupieżem suchym, a łupieżem pstrym?

Główna różnica sprowadza się do podstawowych objawów - łupież pstry objawia niejednolitym kolorytem skóry na różnych częściach tułowia, np. na klatce piersiowej, plecach lub ramionach. Z kolei łupież suchy wywołuje ponadprzeciętne złuszczanie naskórka oraz uczucie świądu w rejonie owłosionej skóry głowy.

Co na łupież?

Doskonale sprawdza się dermatologiczny szampon ELESTABion® S skuteczny na łupież pstry i łupież suchy. Kosmetyk zmniejsza nadwrażliwość skóry oraz korzystnie wpływa na proces regeneracji. Regularne stosowanie szamponu dermatologicznego ELESTABion® może zmniejszyć ryzyko nawrotów objawów łupieżu.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

ELESTABion® S Szampon specjalistyczny łupież suchy...

Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy polecany do mycia oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy z objawami łupieżu suchego, pstrego oraz ze skłonnością do nadmiernego łuszczenia owłosionej skóry głowy. Szampon dermatologiczny nie podrażnia skóry głowy. Bardzo dobrze się pieni, myje i spłukuje. W...

Cena 19,51 zł Cena podstawowa 24,38 zł
  • VEGE
  • -20%
  • -20%