Szampon przeciwłupieżowy

Dermatologiczny szampon przeciwłupieżowy dedykowany do mycia oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy z objawami łupieżu suchego, pstrego oraz ze skłonnością do nadmiernego łuszczenia owłosionej skóry głowy. Specjalistyczny szampon nie podrażnia skóry głowy. Doskonale się pieni i spłukuje oraz pozostawia efekt oczyszczonej skóry. W efekcie systematycznego stosowania włosy stają się idealnie oczyszczone i wypielęgnowane, a skóra głowy bez łupieżu oraz wrażenia nadmiernego złuszczania naskórka.

Jaka jest różnica pomiędzy łupieżem suchym, a łupieżem pstrym?

Główna różnica sprowadza się do podstawowych objawów - łupież pstry objawia niejednolitym kolorytem skóry na różnych częściach tułowia, np. na klatce piersiowej, plecach lub ramionach. Z kolei łupież suchy wywołuje ponadprzeciętne złuszczanie naskórka oraz uczucie świądu w rejonie owłosionej skóry głowy.

Co na łupież?

Doskonale sprawdza się dermatologiczny szampon ELESTABion® S skuteczny na łupież pstry i łupież suchy. Kosmetyk zmniejsza nadwrażliwość skóry oraz korzystnie wpływa na proces regeneracji. Regularne stosowanie szamponu dermatologicznego ELESTABion® może zmniejszyć ryzyko nawrotów objawów łupieżu.

Brak produktów w tej kategorii!
Aktualnie nie posiadamy w sprzedaży produktów w tej kategorii, zapraszamy wkrótce!