Szampon przeciwłupieżowy

Dermatologiczny szampon przeciwłupieżowy dedykowany do mycia oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy z objawami łupieżu suchego, pstrego oraz ze skłonnością do nadmiernego łuszczenia owłosionej skóry głowy. Specjalistyczny szampon nie podrażnia skóry głowy. Doskonale się pieni i spłukuje oraz pozostawia efekt oczyszczonej skóry. W efekcie systematycznego stosowania włosy stają się idealnie oczyszczone i wypielęgnowane, a skóra głowy bez łupieżu oraz wrażenia nadmiernego złuszczania naskórka.

Jaka jest różnica pomiędzy łupieżem suchym, a łupieżem pstrym?

Główna różnica sprowadza się do podstawowych objawów - łupież pstry objawia niejednolitym kolorytem skóry na różnych częściach tułowia, np. na klatce piersiowej, plecach lub ramionach. Z kolei łupież suchy wywołuje ponadprzeciętne złuszczanie naskórka oraz uczucie świądu w rejonie owłosionej skóry głowy.

Co na łupież?

Doskonale sprawdza się dermatologiczny szampon ELESTABion® S skuteczny na łupież pstry i łupież suchy. Kosmetyk zmniejsza nadwrażliwość skóry oraz korzystnie wpływa na proces regeneracji. Regularne stosowanie szamponu dermatologicznego ELESTABion® może zmniejszyć ryzyko nawrotów objawów łupieżu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

ELESTABion® T Szampon specjalistyczny łupież tłusty...

Specjalistyczny szampon polecany do mycia oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy z łupieżem tłustym i pstrym, ze skłonnością do łojotoku i przetłuszczania się włosów. Pomaga łagodzić objawy łupieżu tłustego i pstrego. Reguluje prace gruczołów łojowych i zmniejsza przetłuszczanie włosów. Reguluje i...

Cena 22,76 zł
  • VEGE

ELESTABion® S Szampon specjalistyczny łupież suchy...

Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy polecany do mycia oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy z objawami łupieżu suchego, pstrego oraz ze skłonnością do nadmiernego łuszczenia owłosionej skóry głowy. Szampon dermatologiczny nie podrażnia skóry głowy. Bardzo dobrze się pieni, myje i spłukuje. W...

Cena 22,35 zł
  • VEGE