Łagodny żel do mycia twarzy do skóry wrażliwej

Łagodny żel do mycia twarzy do skóry wrażliwej

Łagodny żel do mycia twarzy z pantenolem do skóry wrażliwej FLOSLEK Żel z pantenolem do codziennej pielęgnacji i delikatnego oczyszczania szczególnie wrażliwej i suchej skóry, o wrodzonej lub nabytej nadwrażliwości, skłonnej do alergii. Preparat bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę twarzy. Nie powoduje objawów ściągania naskórka (90% testujących), dobrze się pieni i spłukuje (90% testujących). Dogłębnie nawilża skórę i chroni przed utratą wilgoci (95% testujących). Zachowuje naturalne pH zdrowej skóry. Nie wysusza, nie powoduje uczucia ściągania, nie drażni oczu, jest wydajny w użyciu. Po jego użyciu twarz jest skutecznie oczyszczona i odświeżona, odpowiednio nawilżona, bez podrażnień. Żel do mycia twarzy został przebadany dermatologi

Количество
2

Łagodny żel do mycia twarzy z pantenolem do skóry wrażliwej FLOSLEK Żel z pantenolem do codziennej pielęgnacji i delikatnego oczyszczania szczególnie wrażliwej i suchej skóry, o wrodzonej lub nabytej nadwrażliwości, skłonnej do alergii. Preparat bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę twarzy. Nie powoduje objawów ściągania naskórka (90% testujących), dobrze się pieni i spłukuje (90% testujących). Dogłębnie nawilża skórę i chroni przed utratą wilgoci (95% testujących). Zachowuje naturalne pH zdrowej skóry. Nie wysusza, nie powoduje uczucia ściągania, nie drażni oczu, jest wydajny w użyciu. Po jego użyciu twarz jest skutecznie oczyszczona i odświeżona, odpowiednio nawilżona, bez podrażnień. Żel do mycia twarzy został przebadany dermatologicznie na osobach z dodatnim wywiadem w kierunku alergii i atopowego zapalenia. Sposób użycia: niewielką ilość żelu spienić w dłoniach z małą ilością wody. Nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Zachować bezpieczny odstęp od worka spojówkowego. Masować delikatnie kolistymi ruchami, a następnie spłukać wodą.

INGREDIENTS (INCI) Aqua, Propylene Glycol, Panthenol, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Arnica Chamissonis Flower Extract, Viola Tricolor Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

FL1310

Характеристики

Kod EAN
5905043002927
Pojemność/waga
150 ml
VEGAN
TAK
LINIA
SERIA DO SKÓRY WRAŻLIWEJ
Rodzaj skóry
wrażliwa
Nie zawiera
SLS
alkoholu
aluminium
amoniaku
barwników
mydła
olejów mineralnych
parabenów
parafiny
silikonów
składników pochodzenia zwierzęcego

Особые артикулы

Возможно, вам понравится

Łagodny żel do mycia twarzy...

17,47 zł