Floslek ELESTABion R - Szampon regeneracyjny - włosy suche i zniszczone
Floslek ELESTABion R - Szampon regeneracyjny - włosy suche i zniszczone

Elestabion R Szampon regeneracyjny - włosy suche i zniszczone

ELESTABion® R Szampon regeneracyjny włosy suche i zniszczone FLOSLEK Specjalistyczny szampon nowej generacji z wyciągiem z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng) i substancją kondycjonującą, oparty na łagodnej bazie myjącej. Działanie: intensywnie wzmacnia włosy, regeneruje, odżywia i odbudowuje strukturę włosa, zapobiega wypadaniu i wzmacnia cebulki włosów, normalizuje proces keratynizacji naskórka, likwiduje przyczyny łupieżu i zapobiega jego nawrotom. Szampon nie podrażnia skóry głowy. Bardzo dobrze się pieni, myje i spłukuje. Regularne stosowanie szamponu sprawia, że włosy są wzmocnione, pełne witalności, bez rozdwojonych końcówek, miękkie i puszyste, bez łupieżu. Sposób użycia: niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy. Starannie

Quantity
0

ELESTABion® R Szampon regeneracyjny włosy suche i zniszczone FLOSLEK Specjalistyczny szampon nowej generacji z wyciągiem z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng) i substancją kondycjonującą, oparty na łagodnej bazie myjącej. Działanie: intensywnie wzmacnia włosy, regeneruje, odżywia i odbudowuje strukturę włosa, zapobiega wypadaniu i wzmacnia cebulki włosów, normalizuje proces keratynizacji naskórka, likwiduje przyczyny łupieżu i zapobiega jego nawrotom. Szampon nie podrażnia skóry głowy. Bardzo dobrze się pieni, myje i spłukuje. Regularne stosowanie szamponu sprawia, że włosy są wzmocnione, pełne witalności, bez rozdwojonych końcówek, miękkie i puszyste, bez łupieżu. Sposób użycia: niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy. Starannie masować opuszkami palców skórę głowy i włosy pozostawiając szampon na 3-5 minut, a następnie dobrze spłukać. Czynność powtórzyć. Stosować w zależności od potrzeb, przynajmniej 3 razy w tygodniu.

INGREDIENTS (INCI) Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol , Euphrasia Officinalis Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Parfum, Triethanolamine, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, BHT.

FL4003

Specific References